Dofinansowanie

Program Mój Elektryk - dofinansowanie do samochodu elektrycznego

Konsultacja

Zamów darmową konsultację

Główną przeszkodą w zakupie samochodu elektrycznego jest wysoka cena. Przekracza ona możliwości finansowe wielu osób. Aby ułatwić zakup elektryka Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchomił program Mój Elektryk. Dowiedz się, jak możesz skorzystać z systemu dopłat do zakupu lub leasingu samochodów elektrycznych. Przeczytaj, jakie wymogi musisz spełnić. Sprawdź, jakie auta możesz kupić z dofinansowaniem.

W iBemo pomagamy złożyć wniosek i załatwić formalności

W iBemo pomagamy złożyć wniosek
i załatwić formalnościKonsultacja

Zamów darmową konsultację

Mój elektryk leasing dla firm oraz osób fizycznych

Program Mój Elektryk pozwala uzyskać dofinansowanie do leasingu aut elektrycznych. W takim przypadku wniosek o dopłatę należy złożyć w wybranej firmie leasingowej. Leasingodawca weryfikuje
złożone dokumenty i analizuje zdolność kredytową klienta. W kolejnym kroku firma leasingowa przekazuje do BOŚ pozytywnie zweryfikowane wnioski. Następnie leasingobiorca podpisuje umowę o dotacji i ustanawia zabezpieczenie w firmie leasingowej. Przed złożeniem wniosku warto sprawdzić, czy dany leasingodawca ma zawartą umowę z Bankiem Ochrony Środowiska. Obecnie z BOŚ współpracuje 20 firm leasingowych.

W przypadku leasingu dopłata w ramach programu Mój Elektryk jest przyznawana do opłaty wstępnej i transferowej ujętej w umowie. Jeśli opłata wstępna jest mniejsza niż przyznane dofinansowanie do samochodu elektrycznego, to nie ma możliwości wypłaty pełnej kwoty dotacji.

Dotacja Mój Elektryk 2022 – najczęściej zadawane pytania

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytania? Sprawdź poniżej najczęściej zadawane pytania dotyczące dotacji Mój Elektryk


Jesteśmy tu dla Ciebie

Chcesz skorzystać z dopłaty w programie Mój Elektryk? Skontaktuj się z naszymi doradcami. W ofercie mamy duży wybór samochodów elektrycznych spełniających warunki dofinansowania do elektryka. Doradcy iBemo pomogą Ci także w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem dotacji na auto elektryczne w leasingu i wynajmie długoterminowym .

Centrum pomocyKontakt

Lub zadzwoń +48 500 108 208

Jesteśmy tu dla Ciebie