Finansowanie

Wynajem długoterminowy samochodów w iBemo

Wynajem długoterminowy samochodów w iBemo

Wynajem długoterminowy to usługa pozwalająca na użytkowanie nowego samochodu bez konieczności ponoszenia dużych wydatków. Z tej formy finansowania mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy jak i osoby prywatne.  Poznaj wszystkie formalności oraz zakres umowy, a także największe korzyści płynące z wyboru najmu długoterminowego. Sprawdź, na jakie marki warto postawić podczas wyboru samochodu w abonamencie.

Auto na abonament – jakie są korzyści dla osób fizycznych?

Jeśli jesteś osobą fizyczną, to na pewno docenisz: 

W kontekście innych zobowiązań finansowych ważna jest informacja, że wynajem długoterminowy nie obciąża zdolności kredytowej.

W iBemo przez cały czas obowiązywania umowy możesz korzystać ze wsparcia naszych doradców. To ułatwia przygotowanie najlepszej oferty i rozwiązywanie problematycznych kwestii w trakcie wynajmu.

Wynajem długoterminowy – jakie są korzyści dla firm?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, to dużym atutem wynajmu długoterminowego będzie dla Ciebie:Wynajem długoterminowy to przewidywalność wydatków związanych z eksploatacją pojazdu. Stałe koszty użytkowania auta w firmie są dla Ciebie dużym ułatwieniem w kontekście planowania budżetu. Płacąc wcześniej ustaloną ratę wynajmu, unikasz nieprzewidzianych wydatków, które mogą wstrzymać zaplanowane wcześniej inwestycje. 

Auto na abonament – to prostsze niż myślisz!

Auto na abonament w iBemo to usługa stworzona z myślą o przedsiębiorcach oraz osobach prywatnych, którym zależy na prostocie procesu finansowania oraz przewidywalnych kosztach użytkowania samochodu. Mamy blisko 30-letnie doświadczenie, wsparcie grupy dealerskiej Bemo Motors oraz sieć salonów z ponad 20-letnią tradycją. Współpracujemy bezpośrednio z importerami, co pozwala nam zaproponować najnowsze modele pojazdów marki Ford, Mercedes, Volvo, Hyundai, Mazda, Peugeot, Citroen, DS i LEVC. Rozwinięta sieć sprawdzonych partnerów umożliwia oferowanie wielu dodatkowych usług finansowych i serwisowych. 

Zespół profesjonalnych doradców udzieli Ci rzetelnego wsparcia, przygotuje prezentację video, pomoże w konfiguracji pojazdu i dopasowaniu najkorzystniejszych warunków umowy. Możesz liczyć na nas zarówno na etapie wyboru pojazdu, ustalania szczegółów umowy,  jak i przez cały okres obowiązywania wynajmu. Zależy nam na Twoim zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa i wygodzie. Dlatego upraszczamy cały proces, umożliwiając zdalne podpisanie umowy i wybór opcji dostarczenia pojazdu pod wskazany przez Ciebie adres. W iBemo zapewniamy minimum formalności, profesjonalne wsparcie, atrakcyjne warunki finansowe i sprawną finalizację transakcji.

Najem długoterminowy – najnowsze modele aut na abonament

Rata za wynajem długoterminowy samochodu obejmuje w głównej mierze utratę jego wartości przez cały okres trwania umowy. Powinieneś mieć to na uwadze, wybierając auto na abonament. Dla pojazdów tracących mniej na wartości rata za wynajem będzie niższa. Marki takie jak Hyundai, Mazda, czy Mercedes nie tracą na wartości tak szybko, jak inne modele. Ich wybór w ramach wynajmu długoterminowego będzie mieć bezpośredni wpływ na wysokość raty.

Najem długoterminowy – najnowsze  modele aut na abonament

Doradcy w iBemo pomogą Ci wybrać najlepszy model, kierując się Twoją wygodą oraz wysokością miesięcznej raty.

 

Nie bez znaczenia jest także mała awaryjność pojazdu. Ford, Peugeot, Citroen czy Hyundai to marki, które cechują się niskimi kosztami eksploatacji. Ponadto są dosyć popularne, co ułatwia dostęp do części zamiennych dla tych samochodów. To wszystko przekłada się na niższe koszty utrzymania i serwisu, które są składową raty za wynajem długoterminowy. Wybór marki i modelu samochodu na abonament może wpłynąć na niższą miesięczną opłatę za użytkowanie.
Jesteśmy tu dla Ciebie

Zastanawiasz się nad wynajmem długoterminowym? Skontaktuj się z doradcami iBemo. Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszą formę finansowania. Oprócz wynajmu długoterminowego oferujemy również leasing samochodowy i kredyt samochodowy.

Centrum pomocyKontakt

Lub zadzwoń +48 500 108 208

Jesteśmy tu dla Ciebie